تبلیغات
سلامت - تاثیر خودارضایی در چهره ، قد ، ریزش مو ، لاغری و بچه دار شدن

تاثیر خودارضایی در چهره ، قد ، ریزش مو ، لاغری و بچه دار شدن

دوشنبه 21 فروردین 1396 05:33 ب.ظنویسنده : جابر جباری

 

در این مطلب تاثیر خودارضایی در چهره ، قد ، ریزش مو ، لاغری و بچه دار شدن و تاثیر خودارضایی در چهره گرداوری شد

تاثیر خودارضایی در چهره ، قد ، ریزش مو ، لاغری و بچه دار شدن

 

در مورد عوارض خودارضایی دیدگاههای متفاوتی وجود دارد ما این تصمیم را برعهده خواننده می گذاریم!

 

تاثیر خودارضایی در قد

پرسش: اینجانب بدلیل شانس بسیار کمی که در بعضی مسائل داشتم و دارم از حدود  5سالگی دست به عمل خودارضایی میزدم. به همین دلیل هم 12 سالم که بود به بلوغ رسیدم(یلوغ زودرس).تقریبا فقط یک علامت از علائم بلوغ را در 122 سالگی نداشتم که آن هم موهای صورت بود. که ان هم تا 14 سالگی در صورتم پدید آمد.

بنده با قد 150 سانت به بلوغ رسیدم . ولی هرروز 3 بار دست به خودارضایی می زدم. من تا 13 سالگی 20 سانت رشد کردم عین لوبیا سحرآمیز. در طی یک سال قدم 170 شد. اما بعد از ان حدود 5 یا 6 ماه بود هر کاری کردم بلند نشدم. واسه ی همین هم دست برداشتم و ناامید شدم. حالا آیا میخواهم بدانم که ایا خودارضایی روی رشد قد تاثیری دارد؟ آیا راه درمان دارد؟

پاسخ : بله موثر است. بدلیل کاهش قدرت بدنی و همچنین ایجاد بلوغ زودرس و تاثیرات هورمونی باعث کوتاهی قد می شود.خودارضایی علاوه بر مشکلات جسمی مانند آسیب دستگاه تناسلی، ضعف بینایی،ضعف جسمانی و کوفتگی، رنگ پریدگی، کبودی اطراف چشم، خستگی و بی حالی مفرط، خواب آلودگی زیاد، سستی و بی رمقی، لرزش اعضای بدن، ضعف حافظه، همچنین فرد دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس می شود.

بعد از ازدواج در یک رابطه زناشویی دیگر تحریک نمی شود و در به ارگاسم رسیدن دچار مشکل می شود  از جمله راههای پیشنهادی برای ترک خودارضایی پرداختن به فعالیت های مختلفی از جمله ورزش کردن، مطالعه کردن، با خستگی به خواب رفتن و تفریحات سالم، نخوردن غذاهای محرک و عدم استفاده از لباس های تنگ است همچنین نباید به مدت طولانی در حمام زیر دوش آب باشند و مهمتر از همه این موارد دوری کردن از محرکات و دوستی با جنس مخالف و تماشای فیلم های محرک است تا فرد به سن مناسب ازدواج برسد و با ازدواج بتواند نیازهای خود را به طور صحیحی ارضاء کند.

در صورت عدم بهبودی و ناتوانی در ترک این عمل می توان به روانپزشک جهت درمانهای اختصاصی مراجعه کرد. بهترین درمانها رفتار درمانی و یا رواندرمانی است. در بعضی حالات از داروهای روانپزشکی مانند ستالوپرام نیز می توان استفاده کرد و البته اثر روشهای قبلی را نخواهد داشت. داروهای ضد افسردگی مثل فلوكستین یا كلومیپرامین یا سرترالین و همچنین داروهایی مثل فیناستراید نیز شهوت را کاهش می دهند.

سوال : با سلام من حدود 24 سال سن دارم و متاسفانه به دلیل عدم آگاهی از سال اول بلوغ شروع به استمنا کردم و تا حدود 1 سال پیش این عمل زشت ادامه داشت و تو اون مدت بصورت یک عادت در اومده بود و چون تغذیه ام نیز انچنان غنی نبود رشد قدی من از تقریبا سن بلوغ بسیار کند شد و الان قدم 166 است، ولی بعد از ورود به دانشگاه وقتی مضرات زیاد این عمل رو فهمیدم شروع به ترک اون کردم ، ولی دیگه دیر شده بود،از نظر جسمی و اسکلتی هم بسیار ضعیف شده ام
پاسخ : دوست عزیز خودارضایی اصلا تاثیری بر کوتاهی قد و ضعف جسمی نداره و حتی تغذیه مناسب هم بعد از ژنتیک تاثیر داره یعنی ابتدا باید ببینید که شما دارای صفات ارثی کوتاهی نیستید؟

 

تاثیر خودارضایی در لاغری

سوال : آیا خود ارضایی باعث لاغری صورت وجوش زدن میشه تو هر سنی؟
پاسخ : خودارضائی باعث لاغری میشود
بستگی به فرد داره
در مورد جوش هم باید بگم که بله
تحریک جنسی و داغ شدن بدن باعث جوش میشه

 

سوال : ایا خودارضایی باعث لاغری میشود

پاسخ: با روشن بینی کامل، و پس از تحقیق مفصلی که انجام دادم، با قاطعیت تمام، فقط یک جمله به شما خواهم گفت، بله! خود ارضایی بر عضله سازی تاثیر منفی می‌گذارد.

از من ایراد نگیرید، نمی‌گویم که کور کورانه حرفم را بپذیرید، اما خیلی‌ها این حقیقت را تجربه کرده‌اند. شما هم تجربه کنید! کافیست تا خودارضایی را ۳ هفته کنار بگذارید و به تمرینتان ادامه دهید. پس از این مدت، سطح بالایی از انرژی، بی حالی کمتر، و انگیزه‌ای فراتر از گذشته را تجربه خواهید کرد. چه کسی است که این‌ها را نخواهد؟

افراد بسیاری گفته‌اند که هیچ ارتباطی بین انرژی فیزیکی و انرژی جنسی وجود ندارد، اما بگذارید صاف و پوست کنده بگویم، اینطور نیست!

با کیفیت‌ترین بخش خون شما، در شکل‌گیری اسپرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین اگر مقدار زیادی از آنرا هدر دهید، قطعا برای رشد عضلاتتان مانع خواهید تراشید.

 

تاثیر خودارضایی در ریزش مو

سوال : آیا خود ارضایی باعث ریزش مو می شود؟

پاسخ دکتر محمدرضا رجبی شکیب

خیر. هیچ عارضه جسمی ای از نظر علمی برای این رفتار به اثبات نرسیده. اما اگر این رفتار تبدیل به عادت بشه، عوارض روانی داره و مخصوصا در روابط زناشویی مشکلاتی ایجاد می کنه.

 

سوال : عوارض خود ارضایی چیست؟ آیا خود ارضایی سبب ریزش مو می شود؟

پاسخ : وقتی فردی یک رابطه جنسی صحیحی را تجربه می کند هم به لحاظ روانی و هم جسمانی ارضاء می شود، نیاز جنسی فقط به بعد جسم محدود نمی شود بلکه بخش مهمی از آن با ذهن و روان انسان ارتباط دارد. بعد از یک رابطه جنسی صحیح میزان هورمون های جنسی و ناقل های عصبی محرک در مغز کاهش می یابند و در قبال آن بر میزان هورمون های پرولاکتین و کورتیزول افزوده می شود که این امر موجب حس آرامش، رضایت و نشاط می گردد  و به دنبال آن فرد تا مدتی نیاز به رابطه جنسی نخواهد داشت.

اما در عمل خودارضایی صرفا فرد به لحاظ فیزیکی(جسمی) تخلیه شده و نه از لحاظ روانی و ذهنی و این مسئله باعث عدم تعادل بین نیاز جسم و روان می گردد به عبارتی خود ارضایی باعث تشنگی بیشتر فرد به لحاظ روانی به رابطه جنسی می شود که این امر سبب شده فرد بیشتر و بیشتر به عمل خود ارضایی مبادرت بورزد که به آن اعتیاد به خود ارضایی گویند و بیشتر در مردان مجرد زیر 25 سال شایع است.

بدن مردان برای تولید اسپرم و هورمون تستسترون(هورمون جنسی در مردان) نیازمند مواد مغذی مختلفی از قبیل پروتئین، روی(زینک)، کلسیم، منیزیم، ویتامین ای، ث و غیره می باشد، استمرار به خود ارضایی و خروج بیش از حد اسپرم موجب تخلیه بدن از مواد مغذی ذکر شده می گردد که عوارضی از جمله ریزش مو را به همراه خواهد داشت.

از طرفی دیگر با هر بار انزال تغییراتی در سیستم هورمونی بدن رخ می دهد که یکی از مهمترین آنها تبدیل هورمون تستسترون به دی هیدروتستسترون(DHT) است. تجمع هورمون DHT موجب تضعیف فولکوهای مو و به دنبال آن ریزش مو می گردد، طبق گزارش انجمن ریزش مو در آمریکا ازدیاد هورمون DHT یکی از شایعترین علل ریزش مو در مردان می باشد. انزال بی رویه چه در قالب خود ارضایی و چه در قالب رابطه جنسی می تواند موجب تشدید ریزش مو در برخی مردان گردد.

همچنین خود ارضایی سبب تحریک غده سباسه شده که منجر به افزایش چربی پوست صورت و سر می شود، چربی بیش از پوست یکی از عوامل ریزش مو، جوش و آکنه می باشد.

 

تاثیر خودارضایی در بچه دار شدن

پاسخ دکتر محمدرضا رجبی شکیب

اصلا این طور نیست دوست عزیز. خودارضایی هیچ تاثیر منفی ای روی باروری شما نداره. اگر الان ازدواج کردین و درگیر چنین مشکلی هستین، اولا مطمئن باشین هیچ ارتباطی بین اون عادت و وضعیت امروز شما نیست و ثانیا، اینو بدونین که امروزه تقریبا هر نوع اختلال ناباروری قابل درمانه.

 

سوال : باسلام خدمت آقای دكتر . من پسری 25ساله هستم ومدت 8 سال است كه به صورت مدام دست به خود ارضایی میزنم میخواستم ببینم آیا خود ارضایی در آینده مشكلی از لحاظ بچه دار شدن (بچه ناقص) خواهد داشت یا نه .

پاسخ : گزارشی از تاثیرسوء خود ارضائی روی تولید مثل نداریم

 

سوال : آیا خود ارضایی دختران باعث نازایی میشود؟

پاسخ : خیر البته در صورت زیاده روی عمل خود ارضایی امکان ناباروری و نازایی ممکن است

 

تاثیر خودارضایی در چهره

سوال : بسیاری از دوستان این هست که خودارضایی چه تاثیری بر چهره ، پوست و زیبایی داره؟ آیا از روی ظاهر ، پوست ، چهره و سیاهی زیر چشم میشه تشخیص داد کسی خودارضایی می کنه؟

پاسخ : وقتی خودارضایی حالت افراطی و اعتیاد داشته باشه(طوری که هر روز باشه) اثرات جسمی به دنبال داره که یکی از انها گودی یا کبودی چشم هست. با خودارضایی افراطی  مقدار کالری سوزانده شده بالا می ره و در صورت عدم تغذیه مناسب ، کالری به مقدار لازم دریافت نمی شه و موجب ضعف بدنی میشه. در ورزش مشت زنـی، هـر مـربی در حیـن دوره ی آمـادگی، بـوکسور خـود را برای 90 روز از بـرقـراری ارتـباط جنسـی منـع مـی کند تا هم انرژی او بیشتر شود و هم بتواند مشتهای محکمـتری بـه حـریف وارد کند.

در حالت کلی نمی توان هر تغییری در چهره را به خودارضایی ارتباط داد. چرا که بیشترین اثر در پوست را ژنتیک تایین می کنه. و رنگ پوست یا سیاهی زیر چشم می تونه ارثی باشه و در بسیاری موارد ربطی به خودارضایی نداره. ممکنه کسی تا به حال خودارضایی نکرده باشه و زیر چشم او گودی یا کبودی مشاهده شود و برعکس کسی که خودارضایی می کند این علایم را نداشته باشه. موارد بسیاری در چهره ، پوست و زیبایی تاثیر گذار هستند. از جمله ژنتیک ، تغذیه و مراقبت از پوست.

 

نظر دکتر شیخ الاسلامی در تاثیر خودارضایی بر چهره
همانگونه که بارها گفته ام خود ارضایی عارضه جسمانی ندارد و تاثیری نیز بر شکل ظاهری بدن یا حتی سیستم تناسلی فرد ندارد که از روی این تغییرات بتوان فهمید کسی خود ارضایی می کند یا نمی کند یا قبلا خود ارضایی داشته است یا نداشته است. بسیاری از جوانان این دغدغه را دارند که نکند کسی بفهمد آنها خود ارضایی می کنند و همین دغدغه یا نگرانی باعث ایجاد یک اضطراب و ترس درونی در وجود ایشان می شود. از جمع فرار می کنند و بیشتر سعی می کنند تنها باشند. از بسیاری از میهمانیها و حضور در جمعهای فامیلی می پرهیزند که مبادا کسی متوجه شود آنها خود ارضایی می کنند. داشتن همین دغدغه باعث می شود تا در مقابل آینه بارها در چهره خود دقت کنند و کوچکترین تغییری را در چهره به خود ارضایی نسبت می دهند. در حالیکه خودارضایی هیچ اثر یا عارضه ای جسمی یا علامت مشخصه ای ندارد و کسی نمی تواند بر اساس علامت یا عارضه خاصی تشخیص خود ارضایی را در فرد دیگر بدهد.
برخی از جوانان تصور می کنند کسی که خود ارضایی می کند کمر ضعیفی دارد و با ضربه زدن به کمر وی می توان از روی درد یا واکنش او فهمید که خود ارضایی کرده است. یا برخی از دختران تصور می کنند به علت خود ارضایی رنگ ناحیه تناسلی شان تیره شده یا پوست ناحیه حالت افتادگی و چروکیدگی پیدا می کند  یا بسیاری از باورهای دیگر که همگی بی پایه و اساس بوده و غلط می باشد. خود ارضایی هیچ علامت مشخصه ای ندارد و قابل تشخیص نیست. تنها مشکلی که خود ارضایی دارد عدم ارضای روانی می باشد و فرد چون از نظر روانی با آن ارضا نمی شود ارامشی که لازمه ارضای جنسی می باشد را بطور کامل تجربه نمی کند.

سوال : باسلام نشانه های ظاهری خودارضایی چیست؟یعنی چگونه می توان فهمید فردی خودارضایی می کند یاخیر؟لطفا راه ها و نحوه ترک آن را نیز توضیح دهید.امیدوارم پاسخ شما مرا در یاری رساندن به فرزندم راهنما باشد.

پاسخ : نشانه های ظاهری خودارضایی به تناسب افراد متفاوت است و این گونه نیست كه همه افراد به یك سبك عوارض ظاهری خودارضایی را نشان دهند چه بسا پسری كه ده و پانزده سال خودارضایی می كند. ولی به هیچ وجه در چهره اش عوارض خودارضایی نمایان نیست و چه بسا پسرانی كه حتی یك بار هم به این رفتار نا پسند مبادرت نورزیده اند. ولی عوارض ظاهری مانند گودی چشم ضعف قوه بینایی و …دارند.
شما بهتر است به جای واكاوی دراین مساله و احیانا گمانه زنی هایی آسیب زا صرفا به پیشگیری یا درمان غیر مستقیم آن همت گمارید.

 

عوارض خودارضائی

اگر آقایون شروع کنند به برقرای روابط زیاد جنسی با افرا مختلف، و یا پیش از رسیدن به سن 21 سالگی، خود ارضایی را تجربه کرده باشند -یعنی زمانی که اسپرم ها به بلوغ کامل نرسیده اند- این امر خلل جبران ناپذیری را به قوای جنسی شان وارد می کند و بعدها عواقبی را در زندگی جنسی شان به وجود خواهد آورد. زمانی که مرکز فعالیت های جنسی به دلیل وجود مزاحمت هایی نظیر خود ارضایی و یا آزار و اذیت های جنسی نتواند به درستی رشد پیدا کند، اندوخته قوای جنسی از سن 35 سالگی به بعد رو به تحلیل می رود و این مورد نه تنها تاثیر نامطلوبی بر روی دستگاه تناسلی می گذارد بلکه عملکرد کلیه سیستم های بدن را نیز تحت الشعاع قرار می دهد: دستگاه هاضمه، گردش خون، عملکرد غدد مترشحه، سیستم عصبی و …

این افراد به سرعت از سن 35 سالگی به بعد شاهد فرایند سالخورده شدن خواهند بود. خیلی زودتر از حالت طبیعی توانایی هایشان را از دست می دهند و متاسفانه خیلی سریع روانه گورستان خواهند شد. در چنین شرایطی ارگان های جنسیشان نیز دچار اختلالات مختلفی شده و انواع بیماری های گوناگون جنسی به همراه بیماری هایی نظیر اختلال سیستم عصبی و دگرگونی سیستم سمپاتیک و پاراسمپاتیک و غدد درون ریز می شوند.

خودارضایی که از جمله نقص های فردی به شمار می رود، سبب ایجاد تصورات شهوانی در ذهن فرد می شود. در دراز مدت فرد عدم تمایل جنسی نسبت به جنس مخالف خود را پیدا می کند، از نظر ذهنی خسته می شود، و دچار ناتوانی های جنسی خواهد شد.


آخرین ویرایش: - -

 
سه شنبه 29 مرداد 1398 05:21 ق.ظ
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to mention that I have really loved
browsing your blog posts. In any case I will be subscribing in your
feed and I'm hoping you write again very soon!
پنجشنبه 24 مرداد 1398 06:10 ق.ظ
les grosses et le sexe clito de salope rencontre femme allier seconde sexe rencontre sexe cherbourg ma
belle soeur est une salope sexe tele realite liste actrice
porno il baise sa grand mere qui dort site de rencontre amant
video sexe naine baise au club echangiste histoire sexe voiture hairy sexe sexe a laval pute millau
trans salope femme mure pour rencontre beurette yeux bleu video
sexe japonaise voir levrette site de rencontre
seropositif photo de sexe de fille branlette vieux rencontre coquine belgique video porno bondage site de rencontre entierement gratuit en france etudiante salope baise anal gratuit
il baise sa mer partouze scatophile mure salope lucy wilde
porno plan cul beziers baise en randonnee sexe francais partouze alateur et sexe site de rencontre amicale
entre fille sexe gore plan cul clermont rencontre amoureuse gendarme sexe femme avec un homme danny d porno
dialogue plan cul eleve qui baise sa prof sodomie levrette mais quelle salope bisexuel baise
partouze equipe du mexique porno hentai gratuit maman salope avec
fils
چهارشنبه 23 مرداد 1398 11:38 ق.ظ
sexe et fantasme film porno amateur francais sexe
en voiture francais accro sexe mature porno hd blog baise rencontre pour ado celibataire sexe reims salope a
pau djamila beurette plan cul rencontre sexe sexe lesbienne hot salope amatrice minette
porno rencontre femme en suisse porno exhib black gros seins baise baise dans un parc public
site de rencontre femme chaude elle me caresse le
sexe les sites de porno grosse salope au gros sein pute arabe
sex sexe foot salope arabe mature site porno meilleur vieux couples en partouze jeux de sexe fr soiree sexe video ma femme baise un noir petite asiatique baise baise au jardin partouze entre vieux guerre porno sexe
pas de calais maman salope jeune sexy rencontre
video porno black gratuit site de rencontre 84 orgasme
levrette mom teach sexe porno montagne club sexe sexe femme francaise pute facile rencontre mature photos baise pour payer
branlette machine fille baise sa maman gros sexe poilu
grosse salope francaise porno
چهارشنبه 23 مرداد 1398 04:37 ق.ظ
femme baise chat beurette chiennasse plan baise rapide skyrim sexe mod rencontre sexe blog
videos porno hentai plan cul twitter juegos porno video porno chantage enculer comme une pute suce baise
etudiantes sexe bonne branlette entre potes rencontre femme caussade jeune pute photo
salope francaise webcam caresse de sexe lesbienne mature porno baise avec le gyneco rencontre libertine cougar top
actrice porno video sexe fille demonstration de branlette pute douai il baise vieille marie
salope bateau anonce plan cul celebrite baise
plan cul dans la rue tchat rencontre sans inscription comment se passe un plan cul site de
rencontre 28 baise moi maintenant video sexe branlette pseudo sympa
pour site de rencontre bcbg sexe du sexe feminin jessica porno
femme cherche homme pour baise rencontre discrete marseille sexe mulhouse photo porno amateur beurette
imen sexe dans un cinema couple baise avec une trans sissy porno hulk
porno sexe coloc site de rencontre entre black l ecole du sexe forum rencontre libertine
سه شنبه 22 مرداد 1398 04:56 ق.ظ
Cintura etária dos funcionários da jeito.
دوشنبه 21 مرداد 1398 05:24 ق.ظ
Hello! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine
Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results.
If you know of any please share. Cheers!
یکشنبه 20 مرداد 1398 09:52 ب.ظ
Usually I do not read post on blogs, however I wish to say that
this write-up very compelled me to try and do it!
Your writing taste has been surprised me. Thanks, quite nice article.
چهارشنبه 16 مرداد 1398 07:05 ق.ظ
There is noticeably a bunch to know about this. I feel you made
some nice points in features also.
چهارشنبه 9 مرداد 1398 09:15 ب.ظ
The ads are controlled by the many binding laws
of your State of Israel.
سه شنبه 8 مرداد 1398 03:03 ب.ظ
My partner and I stumbled over here by a different web page and thought I might as well check things out.

I like what I see so now i'm following you. Look forward to finding out about your
web page again.
یکشنبه 6 مرداد 1398 07:38 ب.ظ
appreciate it a good deal this website is definitely official and everyday
یکشنبه 6 مرداد 1398 08:18 ق.ظ
I loved as much as you will receive carried out right here.
The sketch is attractive, your authored material stylish.
nonetheless, you command get got an edginess over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come further formerly again as exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.
شنبه 5 مرداد 1398 04:56 ق.ظ
Valuable information. Lucky me I discovered your site
accidentally, and I'm surprised why this accident did
not happened in advance! I bookmarked it.
شنبه 5 مرداد 1398 04:48 ق.ظ
Sexy2call Quick search and acquire up to date results Discover a massage
escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation.
In search of escort girls? Discrete apartments?
Make a quick search by region
جمعه 4 مرداد 1398 08:38 ب.ظ
That is very attention-grabbing, You are an overly professional blogger.
I've joined your rss feed and sit up for looking for
more of your magnificent post. Additionally, I've shared your web site in my social networks
جمعه 4 مرداد 1398 03:19 ق.ظ
"We will need to build to an alternative crescendo, cheri," he said.
"And we all could have an ending which is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were full of lust, as well as soft skin of his hard cock against my sex was having its intended
effect. I was feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.

I felt the actual top of his cock push agonizingly at the entrance of my pussy,
and I need to him to thrust into me hard. Instead he pulled back and slid his hardness back about my clit.


I had been aching to obtain him inside, and I
could truthfully tell that his should push that wonderful hard cock inside me
was growing. His moans grew to suit mine, and I knew the experience
of my wet pussy lips to the head of his cock was getting an excessive amount for of
us.

"Allow finale begin," he stated, and he slid the tip of his cock inside me.


We both gasped because he held his cock there for your moment.
I contracted my pussy to him further inside, and hubby threw his return within the sensation. Inch by excruciating
inch he pushed his cock inside me, with each time
I squeezed my pussy around him. His cock felt wonderful as it filled me, but I want
to everything inside me. I rolled to the side and rested my leg against his
shoulder, and that he plunged his cock all the way in.
پنجشنبه 3 مرداد 1398 09:18 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's using a cappuccino. He is
handsome. Brown hair slicked back, glasses for his face, hazel eyes
and the most wonderful lips I've seen. He's
well-built, with incredible arms and also a chest that is unique
on this sweater. We're standing in front of each other discussing
our everyday life, what we'd like money for hard times, what we're searching for on another person. He starts saying that they have been rejected a great deal
of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I only say He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I would not know. Everything happens for grounds right.
But inform me, make use of reject me, would you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, you would not mind if I kissed you at the moment?' he stated as I buy nearer to him and kiss him.

‘The next time don't ask, accomplish it.' I reply.

‘I enjoy the method that you think.' , he said.

In the meantime, I start scrubbing my high heel in her leg, massaging it slowly. ‘So what can you like ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I enjoy determined women. Someone to know whatever they want. Someone that won't say yes just because I said yes. Someone who's unafraid when you attempt something totally new,' he says. ‘I'm never afraid when you attempt new things, especially in relation to making interesting things in the bed room ', I intimate ‘And I love women that are direct, who cut over the chase, like you recently did. To become
honest, which is a huge turn on.
پنجشنبه 3 مرداد 1398 04:11 ب.ظ
The author is known by common history of Patsy Gold thought that is not her birth name.
My house is now co and won't move. To climb could
be the hobby your girl friend will never stop doing. Meter reading is what she does for money.
If you want to figure out more the look at my website: http://supplements-for-body-builders.com/anabolic-rx24.html
پنجشنبه 3 مرداد 1398 09:54 ق.ظ
Greetings. The author's name is Eddie Amaral and this man totally digs that name.
Auditing is what she does for cash but she plans on changing information technology.
For years she's been living in Montana but she is going to have to hold one day or any other.
What he really enjoys doing is to collect
badges the particular husband is seeking make it a course.
Check out her website here: http://produits-contre-la-calvitie.eu/propecia.html
پنجشنبه 3 مرداد 1398 09:19 ق.ظ
I wanted to thank you for this very good read!!
I definitely loved every little bit of it. I have you bookmarked to check out new things you post?
پنجشنبه 3 مرداد 1398 08:56 ق.ظ
I have been surfing online more than 2 hours today, yet I
never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me.
In my opinion, if all web owners and bloggers made good content as you did, the
web will be a lot more useful than ever before.
پنجشنبه 3 مرداد 1398 08:30 ق.ظ
Tawanna is the name I love to be called with and I
totally dig that reputation. What she really enjoys doing is likely to
fitness and today she has time to be able to on issues.

His family lives in Indiana but he may have to bend one day
or a lot more. Data processing is the place where I support my people.
See what's new in my little website here: http://prodotti-anti-caduta.eu/foligain.html
سه شنبه 1 مرداد 1398 01:49 ب.ظ
Today, while I was at work, my sister stole my iphone and
tested to see if it can survive a 25 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now destroyed and she has 83 views.
I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!
دوشنبه 31 تیر 1398 10:20 ب.ظ
Really no matter if someone doesn't be aware of after that its up
to other visitors that they will help, so here it occurs.
دوشنبه 31 تیر 1398 09:16 ب.ظ
Hello! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay.
I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new posts.
دوشنبه 31 تیر 1398 02:09 ق.ظ
It'ѕ ery easy to find out anyy matter on web as compared to textbooks, as I found thіs article
ɑt tһis web site.
یکشنبه 30 تیر 1398 12:54 ب.ظ
My brother suggested I might like this blog.
He was entirely right. This post actually made my day. You cann't imagine just how much time I
had spent for this information! Thanks!
شنبه 29 تیر 1398 03:03 ب.ظ
No matter if some one searches for his necessary thing, thus he/she wishes to be available that
in detail, so that thing is maintained over here.
شنبه 29 تیر 1398 04:39 ق.ظ
Yes! Finally something about today.
جمعه 28 تیر 1398 11:17 ب.ظ
Hello, Neat post. There is a problem together with your website in web explorer, could check this?
IE nonetheless is the market leader and a big component of people will miss your magnificent writing because of this problem.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30